قوانین باشگاه مشتریان راک دارو

Odoo CMS - a big picture

لطفا با دقت مطالعه فرمائید

۱) لطفاً در هنگام خرید یا دریافت کالا دقت فرمایید مشخصات برچسب اصالت منطبق با استاندارد های معرفی شده باشند. از خرید محصولات فاقد برچسب اصالت کالا ویا دارای بر چسب های مخدوش اکیدا خوداری نمایید. در صورت بروز هرگونه مغایرات و مشکلات آتی در این خصوص، تمامی مسئولیت به عهده کاربر می باشد.

۲) سریال های 16 رقمی اصالت نصب شده روی محصولات یکتا بوده و غیر قابل جعل یا کپی می باشند، لذا خواهشمندست در نگهداری از آنها تا زمان ثبت شدن کوشا باشید. نخستین کاربری که اقدام به ثبت و بهره برداری از امتیاز سریال نماید ، بعنوان صاحب قطعی و نهایی محصول از سمت سامانه قلمداد می شود.

۳) پیش از مبادرت به انتخاب جوایز اقدام به تکمیل اطلاعات کاربری خود نمایید.حصول اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده به ویژه آدرس ،کدپستی و تلفن همراه به عهده کاربران بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به عواقب ناشی از مغایرت یا ناقص بودن اطلاعات نخواهد داشت.

۴)  دریافت جوایز پس از تکمیل اطلاعات پروفایل کاربری شما و نهایی کردن سفارش توسط کاربر به مدت 7 الی 10 روز کاری به طول خواهد انجامید.

۵) در انتخاب نوع  ، رنگ و سایز جوایز خود دقت نمایید زیرا پس از ثبت نهایی سفارش، امکان تغییر در جایزه ویا لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

۶) شایان ذکر است مرسولات بصورت کاملا رایگان توسط سامانه برای شما ارسال می شود. (ارسال فاکتور به منظور اطلاع رسانی هست؟) پیگیری سفارشات ارسالی پس از پردازش آنها در پست، توسط کد رهگیری درج شده در  پروفایل کاربری از طریق وبسایت "پست پیشرو" و "پرتال پست ایران"  امکانپذیر خواهد بود.

۷) عدم دریافت بسته های ارسالی موجب عودت آنها به شرکت گردیده و ارسال مجدد در بازه زمانی طولانی تر و مشمول پرداخت هزینه توسط کاربر خواهد بود.

۸) در صورت مشاهده هر گونه مغایرت بین سفارشات ثبت شده در سامانه و بسته پستی دریافت شده ، بسته را نگاه داشته و با پشتیبانی باشگاه مشتریان تماس بگیرید.